Montażyści blach stalowych konstrukcyjnych oraz blach stalowych używanych jako okładziny ścian i dachów w budynkach lekkiej obudowy, wybierają wkręty samowiercące do blach stalowych firmy Eurofast. Wysoka nośność zamocowań, jakość oraz niezawodny montaż to wybrane cechy które pozwalają użytkownikom realnie obniżyć koszty montażu. W ofercie firmy Eurofast można znaleźć wkręty do mocowania blach oraz wkręty do szycia blach (zszywki do blach). Eurofast Sp. z o.o. jako producent profesjonalnych wkrętów budowlanych, dostarcza rozwiązań, których montaż jest przyjemnością, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Innowacyjne zmiany konstrukcji wkrętów, w tym: stosowanie łbów na torx i pan head, innowacyjnych ostrych wierteł, powłok ceramicznych o odporności 1000h lub 540h godzin w komorze solnej to tylko wybrane cechy produktów firmy Eurofast. Oferujemy zarówno wkręty do podłoża stalowego jak również wkręty do podłoża drewnianego i betonowego.

O wysokim zaawansowaniu produktów możemy się przekonać przygotowując plan mocowania dla ściany lub dachu. Plan mocowania przygotowany w sposób profesjonalny z uwzględnieniem wszystkich wymaganych parametrów pokazują, że montaż można wykonać minimalizując ilość wkrętów przy zachowaniu bezpieczeństwa montażu. Zwracamy szczególną uwagę na środowisko korozyjne, klasa korozyjna w której wkręty są stosowane. W naszym programie, użytkownik znajdzie wkręty do: klasa korozyjna C1, klasa korozyjna C2, klasa korozyjna C3 i klasa korozyjna C4. Wkręty samowiercące do mocowania blach mogą być stosowane do montażu blach stalowych trapezowych, blach konstrukcyjnych, blachodachówki oraz poliwęglan. Poza wkrętami samowiercącymi w naszej ofercie znajdują się również tradycyjne wkręty samogwintujące. Wkręty samogwintujące stosowane są do montażu w podłożu drewnianym i stalowym.

Oferowane produkty są przebadane przez ITB, Instytut Techniki Budowlanej. Raporty z badań wykazały, że nośność wkrętów jest w niektórych wypadkach wyższa o nawet 30% w stosunku do innych wkrętów oferowanych na rynku.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz nasz Katalog
kolezanka